Měnič/nabíječ Victron Energy MultiPlus-II 48V/10000VA/140-100 230V
Měnič/nabíječ Victron Energy MultiPlus-II 48V/10000VA/140-100 230VMěnič/nabíječ Victron Energy MultiPlus-II 48V/10000VA/140-100 230VMěnič/nabíječ Victron Energy MultiPlus-II 48V/10000VA/140-100 230VMěnič/nabíječ Victron Energy MultiPlus-II 48V/10000VA/140-100 230VMěnič/nabíječ Victron Energy MultiPlus-II 48V/10000VA/140-100 230V
PLU
4910
EAN
PN
PMP483105000
Hmotnost
48,6 kg / ks
Záruka
60 měsíců
Dostupnost
Skladem 7 ks
Vaše cena s DPH
Vaše cena bez DPH
+RP s DPH
ks
UPOZORNĚNÍ: jednotky MultiPlus II 8,10 a 15kVA nelze řadit paralelně.
Hlavní vlastnosti:
PowerControl a PowerAssist
Solární energie
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu a třífázovému provozu
Až 6 jednotek MultiPlus-II může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu. Např. šest jednotek 48/5000/70 poskytuje 25kW/30kVA výstupní výkon a nabíjecí výkon 420 A. Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem. Ale to není vše, až 6 paralelně řazených jednotek může tvořit jednu fázi. Třífázový systém tak může sestávat až z 18 jednotek se souhrnným trvalým výstupním výkonem 75kW/90kVA a nabíjecím výkonem 1200 A.
ESS: Systémy pro skladování energie
Konfigurace, monitorování a řízení systému lokálně
Vzdálená konfigurace a monitorování
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou se dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Konfigurace systému
Pro uvedené softwary budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB.
Technické parametry:
  • výstupní napětí: 230 VAC ± 2 % Frekvence: 50 Hz ± 0,1 %
  • vstupní napětí: 187-265 VAC, frekvence: 45 – 65 Hz
  • trvalý výkon při 25ºC: 10000 VA / 8000W
  • špičkový výkon: 18000 W
  • transferový proud: 100A
  • max. účinnost: 96%
  • vlastní spotřeba: max. 38 W
  • vlastní spotřeba v „Search“ modu: 4 W
  • rozpětí provozních teplot: -40 do +65 °C (chlazení s ventilátorem)
  • vlhkost (nekondenzující): max. 95%
  • hmotnost: 49 kg
  • rozměr: 677 x 363 x 206 mm
Na produkty Victron Energy poskytuje výrobce záruku 5 let.
VýrobceVictron Energy
Technologienízkofrekvenční
Trvalý výkon8000 W
Napětí baterie48 V